תחזוקת שרתים ורשתות

כיום מסתמכים מרבית העסקים על רשת המחשוב שלהם, כאשר בה נמצאים כל הקבצים והמידע של העסק. חשוב לגייס חברה אמינה ובעלת ניסיון שתשמור ותתחזק את רשת המחשבים, השרתים והרשתות על מנת למנוע תקלות או לפתור אותן במידה והן קורות.

 

רשתות מחשבים

 
 
רשתות מחשבים ותקשורת – כל מה שחשוב לדעת עליהן
אנו מוקפים בהן מכל עבר והן אלו שמאפשרות לנו לבצע פעולות שונות, הקשורות, בין היתר, בעבודה מול המחשבים השונים. רשתות מחשבים ותקשורת הוא ענף שמתפתח בשנים האחרונות בצורה משמעותית והוא משלב במסגרתו לא מעט פיתוחים טכנולוגיים מהמובילים ביותר. רשת מחשבים אפשר למצוא כיום בכל מקום כמעט: בבית הפרטי שלנו, בבית הספר, במקומות העבודה ואפילו בקניונים ובמקומות ציבוריים שונים. בעזרתה אפשר להעביר נתונים ממחשב אחד לשני, בין אם באמצעות חוטים, המקשרים ביניהם, ובין אם באמצעות קווי אלחוטיים (מה שמקובל יותר). אלה יכולים להיות נתונים מסוגים שונים, כמו קבצי מולטימדיה למשל, מידע ויזואלי ועוד ועוד. 
סוגים שונים של רשתות מחשבים
כשמדברים על רשתות מחשבים מתכוונים כאמור למקבץ של מספר מחשבים, הקשורים זה לזה באופן מסוים ומחליפים ביניהם מידע כלשהו. רשתות מחשבים ואינטרנט, אחד התחומים ה"חמים" ביותר כיום מציע פתרון למסגרות רבות, פרטיות ועסקיות והופך את החיים שלנו לפשוטים יותר. ישנם סוגים שונים של רשתות מחשבים ותקשורת וגם פתרונות מחשוב ורשתות. הסוג הראשון היא הרשת האישית, ה – PAN. רשת מחשבים זו מציעה עיסוי של שטח קטן יחסית ואפשרות להעברת נתונים במהירות. זה יכול להיות למשל טלפון חכם יחד עם מחשב נייד וכדומה. 
הסוג השני של רשתות מחשבים הוא ה – LAN. רשת זו יכולה להיות בין כמה בניינים שונים ולכן נמצאת לרוב במוסדות גדולים, ארגונים וגם באוניברסיטאות. המעבר של המידע יכול להיעשות באופן אלחוטי או באמצעות כבלים. סוג שלישי הוא ה – NAM. מדובר ברשת עירונית, המתפרסת על פני שטח גדול במיוחד. זוהי רשת מהירה מאד, שהנתונים בה עוברים לרוב באמצעות סיבים אופטיים. רשת נוספת היא רשת אזורים – WAN המכסה שטח עצום ויכולה לחבר בין מספר רשתות מקומיות ורשתות עירוניות.
כדאי לדעת
ישנן כיום חברות המציעות שירותי פתרונות מחשוב ורשתות ומתאימות את הרשת עצמה לצרכיו של המקום. בין אם אלו רשתות מחשבים ואינטרנט למוסד גדול כמו אוניברסיטה או בית ספר ובין אם אלו רשתות מחשבים ותקשורת למסגרת קטנה, פתרונות מחשוב ורשתות אלה מותאמים נקודתית ומאפשרים התנהלות יעילה. לפרטים נוספים לחצו כאן 

חדשות ועדכונים - שירותי מחשוב לעסקים

לקבלת פרטים להצעת מחיר לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5599962 או באמצעות הטופס המצורף

אנא הזן את שמך
אנא הזן אימייל תקין
אנא הזן מספר התקשרות
Invalid Input

כניסה לחשבון אישי

שכחתם סיסמא?